וידאו באינטרנט

וידאו באינטרנט, על מה כל הרעש?

יצירת תוכן והפצתו באינטרנט חשובה הן מבחינת הקוראים והן מבחינת מנועי החיפוש יחד עם זאת, האינטרנט מוצף תילי תילים של מילים והגולשים (כן, גם אנחנו) למדנו לרפרף, לקפוץ מפסקה לפסקה, לעקוף מסה של מילים, בקיצר,
עייפנו מלקרוא מילים.

העניין הוא שכבעלי עסקים, אנחנו עדיין רוצים להעביר את המסר השיווקי שלנו, להימצא ולהגיע לאחוז גבוה יותר של המרות.
ושיווק באינטרנט הוא אחד הערוצים המושלמים לעסקים קטנים, כל מה שצריך לדעת זה רק איך לשווק באינטרנט נכון.

הדרך לפתור את הדילמה הזו היא ליצור תוכן ולהפיצו ברשת בדרכים שונות ולא רק באמצעות פוסטים טקסטואליים.
בסיעור המוחות  עם לי עוזייה שוחחתי על פודקאסט ואיך יוצרים פודקאסט – שהוא יחידת תוכן שפונה אל חוש השמיעה של הלקוח הפוטנציאלי, מעורר את סקרנותו ויוצר עניין אצל הלקוח הפוטנציאלי שלנו שאיבד את סבלנותו.

בסיעור המוחות הפעם נפגשתי עם נפגשתי עם ג’יוואן ארי בוסתן מחברת יוג’י מדיה, מומחה בצילום והפקת סרטי וידאו לאינטרנט כדי לחקור לעומק את נושא יצירת והפצת תוכן באמצעות וידאו באינטרנט.

אחרי שגוגל רכשה את יוטיוב, ויוטיוב הפכה להיות מנוע החיפוש מס’ 2 בעולם, זה רק הגיוני שנתחיל לייצר ולהפיץ וידאו באינטרנט. בהקשר של וידאו באינטרנט עלו לי כמה שאלות שהתחבטתי איתן כמו: האם מספיק לצלם במצלמה הדיגיטלית הביתית? האם הסרט צריך להיות ארוך או קצר? מה כוללים בוידאו באינטרנט? איך רותמים את הוידאו באינטרנט לטובת המטרות השיווקיות? בקיצר, שאלות ועוד שאלות שאת התשובות לכולן קיבלתי מגי’וואן החייכן.

צילמנו בבוקרו של יום ואת החלק הראשון מתוך שלושת החלקים אנחנו מזמינים אותך לצפות ולשתף אותנו: האם יש לך ניסיון עם וידאו באינטרנט? האם שימוש בוידאו באינטרנט תרם בצורה כלשהי לקידום הפעילות העסקית שלך? אם כן, נשמח בתגובות לראות קישור לוידאו שלכם באינטרנט ולקרוא את התרומה של הוידאו לקידום העסק או האתר.

ג’יוואן מציע גם קורס (בוידאו כמובן) לשיווק וידאו באינטרנט – זה בחינם! עמוס בהומור ! ומלמד ת’תכלס. שווה למהר ולהירשם.

צפייה מהנה,

פוסט וידאו נוספים שיכולים לעניין אותך:
[catlist=6]

Comments

  1. בנוסף לעובדה שצריך ליצור וידאו שיווקי טוב, חשוב גם לדעת כיצד לקדם את הוידאו במנועי החיפוש.
    קידום וידאו במנועי החיפוש הוא נושא חם יחסית וכך ניתן למעשה להגיע למרכז תוצאות הוידאו שיכולות לתת תוצאות הרבה יותר טובות מאשר מקום ראשון בתוצאות האורגניות….

  2. אני מסכימה איתך במאה אחוזים !
    אנחנו נשמח לארח פוסט שלך או כל פורמט אחר של מידע שיעזור
    להבין איך מקדמים וידיאו במנועי חיפוש- לכל הפחות על קצה המזלג 🙂

Speak Your Mind

*

Powered by WishList Member - Membership Software
החומר באתר זה הינו לשימוש פרטי אין להפיץ, להעתיק, לשדר או לפרסם חומר כלשהו מתוך האתר, ללא הסכמה מראש ובכתב של בעלי זכויות היוצרים השונים
קורס שיווק באינטרנט | אפיון אתר | כתיבה שיווקית | קידום עסקים באינטרנט | בנית אתר