קרן כהן

מנכ”לית – קייסי קולג’ ישראל
קידום עסקים באינטרנט

קרן כהןקרן כהן, 41, נשואה ואימא לילד בן 4, בעלת ניסיון עשיר בתחום ניהול הרכש והלוגיסטיקה, ניתוח מערכות מידע וניהול פרויקטים בתחום פיתוח תוכנה והטמעתה. בעלת מומחיות מיוחדת בתחום מערכות ERP ואפליקציות אינטרנטיות החל משנת 1998.

שנת 2000 היוותה נקודת מפנה כאשר הקימה את העסק העצמאי הראשון שלה כיועצת תהליכי ארגון ושיטות. עזרה לארגונים וחברות להגדיר תהליכי עבודה אפקטיביים, הבינה את הצרכים האובייקטיביים של הארגון (במונחים של יעילות ורווחיות) ויצרה מערכות ברורות ובהירות לעבודה (כולל כתיבת המסמכים התומכים בתהליכים).

באותם הימים, החל לנבוט הזרע של עולם ה- B-2-B בישראל, קרן הייתה בין החלוצים שאימצו את זירת האינטרנט והתחילה להגדיר ולעצב אפליקציות אינטרנטיות הכוללות מודולי קשרי לקוחות למועצות מקומיות וחברות עסקיות.

קרן ניחנה בכישרון אבחנה חד ומדויק, בראייה רחבה, ברורה ובהירה וביכולת ללמוד וללמד המונים כל תחום אותו היא מוצאת מעניין. בדרך זו, הפכה עם השנים למומחית בתחום השיווק באינטרנט, סייעה לעשרות בעלי עסקים להרחיב את פעילותם העסקית תודות לאינטגרציה עם אסטרטגיית השיווק באינטרנט ובניית תוכניות עבודה שיווקיות.

בשנתיים האחרות, מתמקדת קרן בפיתוח קורסים, מוצרי מידע דיגיטאליים והדרכות פרונטאליות לבעלי עסקים בתורת השיווק באינטרנט. במקביל, מקימה חממה לקידום עסקים באינטרנט המתמקדת בפעילויות השיווק באינטרנט לבעלי עסקים הזקוקים למישהו לרוץ איתו, בשלבי הלמידה והיישום של השיטה לשיווק באינטרנט.

ערך מוסף
נוסף על הידע והניסיון המקצועיים, מביאה קרן אל הזירה העסקית את הסגולה לזהות יכולת ופוטנציאל הגלומים בכל אדם רעיון או מערכת, את היכולת להוציא מן הכוח אל הפועל וכושר אבחנה חד ומהיר.

קשרי העבודה עם הלקוחות מאופיינים בהקשבה לצרכי הלקוח, בזיהוי מדויק של הצרכים והרצונות ובהתחשבות בהם, בהתאמת הפתרונות המתאימים לצרכים, בתכליתיות, דיוק, ענייניות ומעשיות.

בהיותה One Stop Shop בכל הקשור והאמור בשיווק בעזרת האינטרנט, קרן כהן מעניקה שקט נפשי תודות למקצועיות, ליכולת להדריך וללמד את מגוון האפשרויות שמציע האינטרנט וליכולת למלא את הפעולות הנדרשות ולשחרר את בעל העסק לעשות את מה שהוא הכי טוב בו: את ההתמחות שלו.

התוצאה: קידום עסקים ופיתוח עסקי באופן ממוקד ואפקטיבי תוך צמיחה והתפתחות אישית.

השכלה אקדמאית: B.A במנהל עסקים מטעם האוניברסיטה הפתוחה, קורסים במערכות מידע, הרחבה במימון

לפנייה אישית: keren@kccollege.co.il
הצטרפו אלי במדיה החברתית:

Facebook LinkedIn twitter cafe-de-marker
Powered by WishList Member - Membership Software
החומר באתר זה הינו לשימוש פרטי אין להפיץ, להעתיק, לשדר או לפרסם חומר כלשהו מתוך האתר, ללא הסכמה מראש ובכתב של בעלי זכויות היוצרים השונים
קורס שיווק באינטרנט | אפיון אתר | כתיבה שיווקית | קידום עסקים באינטרנט | בנית אתר